Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-08-14 13:30

VfL Wolfsburg - VfL BOCHUM, wynik końcowy 1-0. W dniu 2021-08-14 13:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 1. Zmierzyły się VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy VfL Wolfsburg a VfL BOCHUM wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: W. Weghorst 5' 1-0 W. Weghorst 22' 2-0

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Żółte kartki VfL BOCHUM: M. Leitsch 29' E. Rexhbecaj 88'

Czerwone kartki VfL BOCHUM: R. Tesche 4'

Główny sędzia meczu to F. Willenborg. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu VfL Wolfsburg zmierzy się już z SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami Lille oraz Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz VfB Stuttgart.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Leitsch nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.