Back to Top

Fani Wilków

Strona fanów niemieckiego klubu piłkarskiego Verein für Leibesübungen Wolfsburg

Mecz VfL Wolfsburg - FC Augsburg wynik spotkania 1-3

Na obiekcie Volkswagen Arena dnia 2024-03-16 14:30 miało miejsce spotkanie między VfL Wolfsburg i FC Augsburg: 1-3

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do starcia pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i FC Augsburg, które odbyło się w Volkswagen Arena. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu FC Augsburg, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 3-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 14:30, a my dziś przyglądamy się jego przebiegowi.

Mecz Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg, wynik 2-0

Mecz Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg, wynik końcowy 2-0

Wczorajszy mecz w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayer Leverkusen a VfL Wolfsburg na BayArena zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Bramki padły odpowiednio w pierwszej i drugiej połowie, co pozwoliło drużynie Bayer Leverkusen zgarnąć pełną pulę punktów przed własną publicznością.

Mecz VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2024-03-02 17:30 miał miejsce mecz VfL Wolfsburg vs VfB Stuttgart zakończony wynikiem 2-3

W niedawnym starciu ligowych rywali, VfL Wolfsburg zmierzył się z VfB Stuttgart na Volkswagen Arena w ramach 24. kolejki Bundesligi. Spotkanie obfitowało w emocje i zwroty akcji, zakończone triumfem drużyny gości wynikiem 3-2, który został osiągnięty po dynamicznej drugiej połowie, mimo prowadzenia 0-1 przez Stuttgart podczas przerwy.

Mecz Eintracht Frankfurt kontra VfL Wolfsburg 2-2

Mecz Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg na stadionie Deutsche Bank Park dnia 2024-02-25 14:30 - 2-2

Wczorajszy mecz Bundesligi pomiędzy Eintracht Frankfurt a VfL Wolfsburg na Deutsche Bank Park zakończył się remisem 2-2. Mimo różnorodnych szans gry, żadna z drużyn nie zdołała wyprzedzić rywala, co przyczyniło się do podziału punktów. Spotkanie, które odbyło się 25 lutego o godzinie 14:30, przyniosło emocjonujące momenty i gole, które zapisały się w kronikach ligi.

VfL Wolfsburg kontra Borussia Dortmund, wynik 1-1

Dnia 2024-02-17 14:30 na obiekcie Volkswagen Arena miało miejsce spotkanie VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund zakończone wynikiem 1-1

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg a Borussią Dortmund. Mecz rozegrany w Volkswagen Arena zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie. Spotkanie to miało miejsce dwa dni temu, 17 lutego o godzinie 14:30, a obie drużyny dały z siebie wszystko, walcząc o cenne punkty w 22. kolejce niemieckiej ekstraklasy.

Union Berlin - VfL Wolfsburg, wynik 1-0

Dnia 2024-02-10 14:30 na obiekcie Stadion An der Alten Försterei odbyło się spotkanie Union Berlin vs VfL Wolfsburg: 1-0

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi drużyna Union Berlin podejmowała na własnym stadionie VfL Wolfsburg. Mecz odbył się 10 lutego o godzinie 14:30 na Stadionie An der Alten Försterei. Po zaciętym starciu to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. To było starcie, które zapadnie w pamięć kibiców obu drużyn.

Mecz VfL Wolfsburg vs 1899 Hoffenheim wynik meczu 2-2

Na stadionie Volkswagen Arena dnia 2024-02-04 14:30 miało miejsce spotkanie VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim zakończone wynikiem 2-2

W minioną sobotę, 4 lutego 2024 roku, na Volkswagen Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i 1899 Hoffenheim, który zakończył się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia 0-1 drużyny Hoffenheim na przerwę, ostateczny wynik nie został ustalony aż do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz ten miał miejsce w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi, zapewniając kibicom pełne emocji spotkanie.

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg kontra 1.FC Köln wynik meczu 1-1

Spotkanie VfL Wolfsburg - 1.FC Köln zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-01-27 14:30 na stadionie Volkswagen Arena

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić zacięte spotkanie piłkarskie pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i 1.FC Köln. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje towarzyszyły nam od pierwszego gwizdka sędziego aż do ostatniego gwizdka kończącego spotkanie. Całe wydarzenie miało miejsce na Volkswagen Arena w ramach 19. kolejki niemieckiej Bundesligi.

FC Heidenheim vs VfL Wolfsburg, wynik 1-1

Mecz pomiędzy FC Heidenheim oraz VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Voith-Arena dnia 2024-01-20 14:30

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami FC Heidenheim i VfL Wolfsburg w ramach rozgrywek Bundesligi. Wynik końcowy spotkania to remis 1-1, a obie bramki padły już w pierwszej połowie. Mecz odbył się na Voith-Arena, a kibice mogli być świadkami zaciętej rywalizacji w 18. kolejce ligowej.

FSV Mainz 05 vs VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2024-01-13 14:30 na obiekcie MEWA ARENA miało miejsce spotkanie FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg zakończone wynikiem 1-1

W sobotę odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami FSV Mainz 05 i VfL Wolfsburg w ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po emocjonujących 90 minutach gry, obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz odbył się w MEWA ARENA, a ostateczny wynik został ustalony po trafieniach obu zespołów w drugiej połowie.

Streszczenia ciekawych rozgrywek

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg vs RB Leipzig, wynik końcowy 2-1

W miniony weekend na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i RB Leipzig. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, z prowadzeniem 1-0 na przerwę. To starcie odbyło się w ramach 12. kolejki Bundesligi i dostarczyło kibicom wiele emocji.

Więcej…

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg kontra Arminia Bielefeld, wynik końcowy 4-0

VfL Wolfsburg kontra Arminia Bielefeld 4-0. W dniu 2022-04-09 13:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 29 pomiędzy VfL Wolfsburg a Arminia Bielefeld.