VfL Wolfsburg kontra Borussia Dortmund, wynik meczu - 1-3

VfL Wolfsburg kontra Borussia Dortmund 1-3.

Pierwsza część spotkania między VfL Wolfsburg i Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2021-11-27 14:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 13 pomiędzy VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: W. Weghorst 2' 1-0 R. Baku E. Can 35' 1-1 D. Malen 55' 1-2 M. Reus E. Haaland 80' 1-3 J. Brandt

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Dodi Lukebakio 25' Maxence Lacroix 32' Lukas Nmecha 37' Maximilian Arnold 42'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marius Wolf 60'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL Wolfsburg stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Lille i VfB Stuttgart natomiast Borussia Dortmund z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami Besiktas i VfL BOCHUM.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Dodi Lukebakio Marius Wolf często sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Obserwujemy nieczyste faule, wyśmienite gole i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania przynudzają. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak VfL Wolfsburg i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.