Mecz VfL Wolfsburg vs VfB Stuttgart dnia 2021-12-11 17:30 na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA - 0-2

Dnia 2021-12-11 17:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 15. Zmierzyły się VfL Wolfsburg i VfB Stuttgart.

Pierwsza połowa spotkania między VfL Wolfsburg a VfB Stuttgart zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: K. Mavropanos 25' 0-1 O. Marmoush P. Förster 63' 0-2

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Sebastiaan Bornauw 24' Maximilian Arnold 79'

Żółte kartki VfB Stuttgart: Hiroki Ito 41' Omar Marmoush 71'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Główny sędzia meczu to Sascha Stegemann, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg stanie naprzeciw FC Koln, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfL BOCHUM natomiast VfB Stuttgart z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i SpVgg Greuther Furth.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Sebastiaan Bornauw Hiroki Ito wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi są bardzo nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska męczą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak VfL Wolfsburg i VfB Stuttgart w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.