Na obiekcie Allianz Arena dnia 2021-12-17 19:30 odbyło się spotkanie Bayern Munich vs VfL Wolfsburg - 4-0

Dnia 2021-12-17 19:30 na stadionie Allianz Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Bayern Munich i VfL Wolfsburg.

Po pierwszej połowie spotkania między Bayern Munich a VfL Wolfsburg wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: T. Müller 7' 1-0 D. Upamecano 57' 2-0 T. Müller L. Sané 59' 3-0 S. Gnabry R. Lewandowski 87' 4-0 J. Musiala

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny sędzia spotkania to Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bayern Munich stawi czoła Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami FC Koln i Hertha Berlin. Kolejno natomiast VfL Wolfsburg zmierzy się z VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i RB Leipzig.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu śledzi niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze jak niejednokrotnie zapewniły swoim wiernym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Natrafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Bayern Munich i VfL Wolfsburg z ligi Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Arena.