Dnia 2021-12-14 19:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA miał miejsce mecz pomiędzy VfL Wolfsburg oraz FC Koln zakończony wynikiem 2-3

VfL Wolfsburg - FC Koln zakończony wynikiem 2-3. W dniu 2021-12-14 19:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 16 pomiędzy VfL Wolfsburg a FC Koln.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy VfL Wolfsburg oraz FC Koln wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: L. Nmecha 8' 1-0 R. Baku A. Modeste 34' 1-1 W. Weghorst 51' 2-1 D. Lukébakio M. Uth 73' 2-2 K. Schindler A. Modeste 89' 2-3

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Felix Nmecha 14' Jérôme Roussillon 80' Maximilian Arnold 81'

Żółte kartki FC Koln: Benno Schmitz 61' Rafael Czichos 87'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Hartmann, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna VfL Wolfsburg stawi czoła VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz RB Leipzig a FC Koln podejmie Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz Hamburger SV.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą interesujące starcia w lidze Bundesliga 1. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Felix Nmecha Benno Schmitz nieprzerwanie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Interesujące walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Często obserwujemy brutalne faule kończące się żółtą kartką, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. VfL Wolfsburg oraz FC Koln i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.