VfL BOCHUM vs VfL Wolfsburg, wynik meczu: 1-0

Dnia 2022-01-09 16:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 18 pomiędzy VfL BOCHUM a VfL Wolfsburg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL BOCHUM a VfL Wolfsburg zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Pantović 65' 1-0

Żółte kartki VfL BOCHUM: Danilo Soares 80'

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Luca Waldschmidt 33' Renato Steffen 87'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu VfL BOCHUM zmierzy się już z FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i FC Koln a VfL Wolfsburg z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i SpVgg Greuther Furth.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Danilo Soares Luca Waldschmidt nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Wielokrotnie trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe ligi Bundesliga 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak VfL BOCHUM i VfL Wolfsburg z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.