Bayern Munich vs VfL Wolfsburg, wynik spotkania - 2-0

W dniu 2022-08-14 15:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 2 pomiędzy Bayern Munich a VfL Wolfsburg.

Po pierwszej połowie spotkania między Bayern Munich oraz VfL Wolfsburg wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: J. Musiala 33' 1-0 T. Müller 43' 2-0 J. Kimmich

Żółte kartki Bayern Munich: Sven Ulreich -5' Lucas Hernández 15'

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Mattias Svanberg 52'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Bayern Munich zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i FC Viktoria Koln. Kolejno natomiast VfL Wolfsburg z FC Schalke 04. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i FC Koln.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Bundesliga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Sven Ulreich Mattias Svanberg nierzadko zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy książkowe asysty oraz bramki, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Bayern Munich oraz VfL Wolfsburg oraz ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Allianz Arena.