Dnia 2022-09-03 13:30 na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA odbyło się spotkanie między VfL Wolfsburg i FC Koln zakończone wynikiem 2-4

VfL Wolfsburg kontra FC Koln, wynik 2-4. W dniu 2022-09-03 13:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły VfL Wolfsburg i FC Koln.

Po pierwszej połowie spotkania między VfL Wolfsburg a FC Koln wynik to 1-3. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Gole strzelali: L. Nmecha 2' 1-0 B. Franjić D. Ljubičić 22' 1-1 F. Kainz Paulo Otávio 31' 1-2 F. Kainz 45' 1-3 L. Nmecha 79' 2-3 M. Svanberg S. Adamyan 81' 2-4 F. Kainz

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Micky van de Ven 38' Omar Marmoush 82'

Żółte kartki FC Koln: Ondrej Duda 63'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter meczu to Matthias Jollenbeck, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna VfL Wolfsburg zmierzy się już z Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Union Berlin i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Koln z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i Slovácko.

W dzisiejszych czasach wierni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Micky van de Ven Ondrej Duda raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to mecze drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych orazoglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak VfL Wolfsburg oraz FC Koln z ligi Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.