Mecz FSV Mainz 05 vs VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 0-3

FSV Mainz 05 vs VfL Wolfsburg, wynik 0-3. Dnia 2022-11-05 14:30 na stadionie MEWA ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 13 pomiędzy FSV Mainz 05 a VfL Wolfsburg.

Pierwsza połowa meczu między FSV Mainz 05 i VfL Wolfsburg zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: P. Wimmer 33' 0-1 F. Nmecha M. Arnold 70' 0-2 R. Baku 84' 0-3 J. Kamiński

Żółte kartki FSV Mainz 05: Anton Stach 75'

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Ridle Baku 53'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu FSV Mainz 05 zmierzy się już z FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart a VfL Wolfsburg z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i SC Freiburg.

Wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Anton Stach Ridle Baku niejednokrotnie zagwarantowały własnym sympatykom wiele emocji. Trafiamy na książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. To też warto oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. FSV Mainz 05 i VfL Wolfsburg oraz ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak MEWA ARENA.