Spotkanie Hertha Berlin vs VfL Wolfsburg, wynik 0-5

Hertha Berlin vs VfL Wolfsburg wynik 0-5.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hertha Berlin a VfL Wolfsburg wynik to 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-5.

W dniu 2023-01-24 19:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 17 pomiędzy Hertha Berlin a VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: M. Svanberg 4' 0-1 P. Wimmer M. Arnold 31' 0-2 J. Wind 34' 0-3 M. Svanberg R. Baku 72' 0-4 M. Svanberg Omar Marmoush 86' 0-5

Żółte kartki Hertha Berlin: Agustín Rogel 28' Dodi Lukebakio 30'

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Główny sędzia meczu to Tobias Reichel, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Borussia Dortmund. Kolejno natomiast VfL Wolfsburg z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i FC Schalke 04.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze Bundesliga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Agustín Rogel często zaserwowały swoim stałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Bardzo często obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, oglądać mecze futbolowe ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Hertha Berlin oraz VfL Wolfsburg w lidze Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Olympiastadion Berlin.