Dnia 2023-05-07 15:30 odbyło się spotkanie między Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg zakończone wynikiem 6-0

Dnia 2023-05-07 15:30 na stadionie SIGNAL IDUNA PARK rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 31. Zmierzyły się Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg.

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Dortmund a VfL Wolfsburg wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 6-0.

Gole strzelali: K. Adeyemi 14' 1-0 S. Haller 28' 2-0 K. Adeyemi D. Malen 37' 3-0 J. Brandt J. Bellingham 54' 4-0 J. Brandt K. Adeyemi 59' 5-0 S. Haller J. Bellingham 86' 6-0 J. Brandt

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Kilian Fischer 64'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz FSV Mainz 05. Kolejno natomiast VfL Wolfsburg zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg oraz Hertha Berlin.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Kilian Fischer nieraz zapewniły wyborowym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Bundesliga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Borussia Dortmund i VfL Wolfsburg z ligi Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, SIGNAL IDUNA PARK.