Back to TopFani Wilków

Strona fanów niemieckiego klubu piłkarskiego Verein für Leibesübungen Wolfsburg

1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1-2

Mecz 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg, wynik 1-2

1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg, wynik 1-2. Dnia 2022-11-12 14:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się ze sobą 1899 Hoffenheim oraz VfL Wolfsburg.

Strona 2 z 7

Streszczenia ciekawych rozgrywek

Przewodnik po wyborze idealnych butów do biegania zimą

Gdy nadejdzie zima, zwykłe trampki prawdopodobnie nie dadzą rady. Potrzebujesz czegoś wodoodpornego i izolowanego, co ochroni Twoje stopy przed zimnem i wilgocią. Zimowe buty do biegania to świetny wybór w takiej sytuacji. Szukając najlepszych zimowych butów do biegania, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy: Czy są wodoodporne? Czy mają izolację? Czy są na tyle wytrzymałe, żeby wytrzymać na oblodzonych szlakach? Czy są wystarczająco wygodne, abyś mógł w nich biegać nawet wtedy, gdy na dworze panuje mróz? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to czytaj dalej! Ten artykuł dostarczy Ci kilku przydatnych wskazówek i porad, jak wybrać idealne buty do biegania, które spełnią Twoje oczekiwania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć idealną parę butów do biegania na zimę dla siebie!

Więcej…

VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05, wynik 3-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między VfL Wolfsburg a FSV Mainz 05 wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Więcej…