Spotkanie FSV Mainz 05 kontra VfL Wolfsburg zakończone wynikiem 3-0

FSV Mainz 05 kontra VfL Wolfsburg wynik spotkania 3-0.

Pierwsza połowa meczu między FSV Mainz 05 a VfL Wolfsburg zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-12-04 14:30 na stadionie MEWA ARENA rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą FSV Mainz 05 oraz VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: J. Burkardt 2' 1-0 L. Barreiro A. Stach 4' 2-0 Lee Jae-Sung M. Lacroix 90' 3-0

Żółte kartki FSV Mainz 05: Leandro Barreiro 77'

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Kevin Mbabu 82'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny sędzia meczu - Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu FSV Mainz 05 zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz Eintracht Frankfurt natomiast VfL Wolfsburg podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz FC Koln.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Leandro Barreiro Kevin Mbabu wielokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, bezwzględne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe znanej ligi Bundesliga 1 oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. FSV Mainz 05 oraz VfL Wolfsburg oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, MEWA ARENA.