Borussia Dortmund kontra VfL Wolfsburg, wynik meczu - 1-0

Borussia Dortmund kontra VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-09-23 13:30 na obiekcie sportowym SIGNAL IDUNA PARK odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 5 pomiędzy Borussia Dortmund a VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: M. Reus 68' 1-0 J. Brandt

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Václav Černý 24'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter meczu - Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Borussia Dortmund stanie naprzeciw 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami AC Milan i Union Berlin a VfL Wolfsburg z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i Bayer Leverkusen.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Václav Černý nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami są nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze męczą. Systematycznie natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg w lidze Bundesliga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, SIGNAL IDUNA PARK.