Spotkanie VfL Wolfsburg kontra Werder Bremen na stadionie VOLKSWAGEN ARENA dnia 2023-11-05 14:30 - 2-2

W meczu ligowym Bundesligi pomiędzy VfL Wolfsburg a Werder Bremen padł remis 2-2. Spotkanie odbyło się na VOLKSWAGEN ARENA, a sędzią był Tobias Reichel z Niemiec. Wynik na przerwę wynosił 1-1, a żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki w dogrywce. Kolejka 10 dostarczyła emocji i zaciętej rywalizacji pomiędzy tymi dwoma zespołami.

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg a Werder Bremen

Wczoraj, na stadionie VOLKSWAGEN ARENA, odbyło się starcie pomiędzy VfL Wolfsburg a Werder Bremen, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz odbył się w ramach 10. kolejki Bundesligi.

Przejdźmy teraz do samego przebiegu spotkania. M. Ducksch dał prowadzenie dla Werder Bremen już w 7. minucie meczu, po czym V. Černý wyrównał wynik w 37. minucie, zapewniając VfL Wolfsburg szansę na odrabianie strat.

W drugiej połowie K. Paredes zdobył bramkę w 59. minucie, dając prowadzenie VfL Wolfsburg. Jednak nie zatrzymało to Werder Bremen, ponieważ R. Borré wyrównał wynik w 65. minucie, ustalając wynik na 2-2.

Kartki żółte zostały pokazane Maxence'owi Lacroix (5', 88'), Kevinowi Paredesowi (66') oraz Jonasowi Windowi (80') z VfL Wolfsburg oraz Leonardo Bittencourtowi (64') z Werder Bremen.

Maxence Lacroix otrzymał drugą żółtą kartkę w 88. minucie, co skutkowało jego czerwoną kartką.

Sędzią spotkania był Tobias Reichel z Niemiec.

Następne mecze dla VfL Wolfsburg to starcia z Borussia Monchengladbach, RB Leipzig oraz VfL BOCHUM, natomiast Werder Bremen zmierzy się z Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen oraz VfB Stuttgart.