Na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA miał miejsce mecz VfL Wolfsburg vs Hertha Berlin: 0-0

Pierwsza połowa spotkania między VfL Wolfsburg oraz Hertha Berlin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-01-15 14:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19 pomiędzy VfL Wolfsburg a Hertha Berlin.

Gole strzelali:

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Renato Steffen 39'

Żółte kartki Hertha Berlin: Lukas Klünter 57'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Główny arbiter meczu - Robert Hartmann, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu VfL Wolfsburg zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz Eintracht Frankfurt natomiast Hertha Berlin z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz VfL BOCHUM.

Coraz częściej oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia ligi Bundesliga 1. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Renato Steffen Lukas Klünter nieprzerwanie zapewniają swoim stałym kibicom wiele przeżyć. Potyczki między drużynami futbolowymi są nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą fana. Systematycznie obserwujemy idealne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych drużyn jak VfL Wolfsburg oraz Hertha Berlin z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.