Mecz VfL Wolfsburg kontra Bayern Munich na stadionie VOLKSWAGEN ARENA dnia 2022-05-14 13:30 - wynik końcowy 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL Wolfsburg a Bayern Munich zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-05-14 13:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 34. Zmierzyły się VfL Wolfsburg i Bayern Munich.

Gole strzelali: J. Stanišić 17' 0-1 J. Kimmich R. Lewandowski 40' 0-2 T. Müller J. Wind 45' 1-2 M. Kruse M. Kruse 58' 2-2 M. van de Ven

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Lukas Nmecha 42'

Żółte kartki Bayern Munich: Dayot Upamecano 77' Omar Richards 88'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny sędzia meczu - Robert Hartmann, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Bayern Munich z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Bundesliga 1. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Lukas Nmecha Dayot Upamecano bardzo często zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami bywają bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, iż są to mecze statyczne. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.